Події

Мінінфраструктури України співпрацюватиме з Китайською торговою асоціацією

Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з Китайською торговою асоціацією.

Як повідомила прес-служба міністерства, підписання меморандуму відбулося 3 грудня в Одесі під час Міжнародного форуму "Поєднуючи Європу та Азію: новий погляд на формування системи трансконтинентальних маршрутів", організованого Міністерством інфраструктури України.

У форумі взяли участь представники Польщі, Угорщини, Словаччини, Китайської Народної Республіки та країн, через які проходить Південний шовковий шлях, - Азербайджану, Казахстану та Грузії.

Учасники обговорили шляхи підвищення транзитного потенціалу України, зокрема створення конкурентних тарифних умов на залізниці, спрощення процедури оформлення документів і контролю на кордоні, взаємодію перевізників і контролюючих органів за принципом "єдиного вікна".

Крім того, сторони підписали спільну заяву про співпрацю в організації інтермодальних перевезень вантажів у напрямку Азія-Європа-Азія і меморандум про взаєморозуміння між УДЦТС "Ліски" та Rail Cargo Hungaria AG.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ