СБУ розслідує замах на Шокіна та згодом оприлюднить отриману інформацію - Грицак
Глава Служби безпеки України Василь Грицак запевняє, що спецслужби розслідують обставини замаху на життя генерального прокурора України Віктора Шокіна.
"Повірте, інформація про обставини замаху на Шокіна (буде - ІФ). Ми в цьому напрямку працюємо. Слідство працює. Ми не стоїмо на місці. Ми прекрасно розуміємо, що нас про це запитають", - сказав В. Грицак журналістам в середу в Києві, відповідаючи на запитання про те, як відбувається розслідування про замах.
При цьому глава СБУ наголосив, що без дозволу слідчого він не має права розголошувати інформацію, а такого дозволу він не отримував.
Як повідомлялося, близько 10-ої години вечора 2 листопада був обстріляний робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна. За словами спікера СБ України О.Гітлянської, у цей момент у кабінеті відбувалася нарада керівника відомства з його підлеглими. "В результаті обстрілу постраждалих немає. Не постраждав ні генпрокурор, ні хтось інший", - сказала агентству "Інтерфакс-Україна" О.Гітлянська.
Наступного дня А.Матіос повідомив, що по вікну було випущено 3 кулі. "Достовірно слідство переконане в тому, що стрілок і його замовник знали про розміщення речей і предметів, зокрема про місце генпрокурора, тому що постріл був здійснений фактично впритул, з розрахунком на попадання в область тулуба або голови. Пострілів було кілька, і тільки наявність броньованого щита із скла дала можливість уникнути фактично смертельної дії цих пострілів", - зазначив А.Матіос і додав, що зловмисник використовував тепловізор.