Порошенко запропонував замінити в паспортах України російську мову на англійську – відповідь на петицію
Президент України Петро Порошенко у відповіді на електронну петицію відзначив необхідність заміни дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації російською мовою на англійську мову.
"Враховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування", - йдеться у відповіді П. Порошенка на електронну петицію "Надавати паспорт громадянина України лише українською (без мови окупанта)", розміщену на веб-сайті офіційного інтернет-представництва президента України.
У відповіді зазначається, що глава держави направив звернення до Кабінету Міністрів з пропозицією забезпечити відповідно до компетенції внесення законодавчих змін для вжиття відповідних заходів.
Відповідна петиція набрала 25934 підписів з 25 тисяч необхідних.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів
11:08, 05.12.2025
"Євросолідарність" продовжила блокування трибуни Ради. У засіданні оголошена перерва
13:09, 02.12.2025
Порошенко відправив на фронт ще шість прально-душових комплексів
19:50, 01.12.2025
Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
11:17, 01.12.2025
ОСТАННЄ
На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:12, 07.12.2025
Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки
23:04, 06.12.2025
Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці
22:27, 06.12.2025
Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США
22:27, 06.12.2025
Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні