"Нафтогаз" має намір звернутися до міжнародного арбітражу з власним позовом щодо Криму
"НАК "Нафтогаз України" має намір звернутися до Міжнародного арбітражу з власним позовом за активами в Криму, хоче залучити до справи американську юркомпанію.
"У нас є наша пропозиція, яку ми хочемо представити Кабміну. Це компанія з оригінальним походженням з США, що спеціалізується на арбітражних суперечках. Мін'юст йде шляхом ЄСПЛ, а ми розглядаємо дещо альтернативну тактику, що надасть нам можливість як компанії піти до суду", - повідомив журналістам голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в Києві в середу.
Голова "Нафтогазу" додав, що позов Мін'юсту до ЄСПЛ надходитиме від імені держави і охоплюватиме ширшу сферу, наприклад шельф, права щодо якого не належать "Нафтогазу".
У свою чергу НАК "Нафтогаз України" у своєму позові формуватиме вимогу виключно за своїми активами в Криму.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій
18:50, 05.12.2025
Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари
09:34, 05.12.2025
Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"
18:42, 04.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор
12:17, 03.12.2025
ОСТАННЄ
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині
02:23, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США
01:41, 06.12.2025
В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:31, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США