Події

Контактна група щодо України розгляне можливість підготовки документа про контроль відведення озброєнь

Підгрупа з безпеки Контактної групи щодо України має визначити і прописати механізм верифікації відведення зброєння від лінії зіткнення, заявило джерело в групі.

"Існує домовленість, що ОБСЄ контролюватиме відсутність важкого озброєння в зоні безпеки, проте досі немає чіткого розуміння того, як це відбуватиметься. Це будуть постійні чи виїзні блокпости", - сказало джерело.

Він повідомив, що підгрупа з безпеки найближчим часом розгляне можливість письмового закріплення принципів верифікації відведення озброєнь.

"Потрібен прозорий механізм, поки що такого механізму немає, він ніде не закріплений, підгрупа з безпеки має цим опікуватися", - сказало джерело.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ