Суд заарештував чотирьох іноземців, розшукуваних Інтерполом
За клопотанням прокурорів Бориспільської міжрайонної прокуратури суд протягом тижня обрав тимчасовий арешт стосовно чотирьох громадян іноземних держав, яких розшукують за лінією Інтерполу за скоєння злочинів на території Бельгії, Йорданії та РФ.
Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, заарештовано трьох громадян Ізраїлю та одного громадянина Грузії терміном на 40 діб для вирішення питання про їх екстрадицію. Їх розшукують за злочини у сфері обігу наркотиків, шахрайство та розбійний напад.
У прокуратурі нагадали, що з вересня поточного року в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ) у повну силу почала працювати нова система доступу до пошукових баз Інтерполу для українських силовиків. Нова система насамперед полегшила затримання злочинців прикордонникам, які потім передають затриманих для оформлення та арешту органам внутрішніх справ та прокуратури.
Загалом за неповні останні два місяці під час спроби перетину кордону затримано 11 іноземців, яких розшукує Інтерпол.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд за заявою інвестиційної компанії "Скай-Девелопмент" відкрив провадження у справі про банкрутство АТ "Київмедпрепарат"
12:00, 05.12.2025
Польський суд видав європейські ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці – ЗМІ
17:59, 04.12.2025
КС суд визнав неконституційним надання прокурору можливості представляти інтереси держави в суді через неналежний захист цих інтересів владою
18:55, 03.12.2025
Апеляційний суд звільнив детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова з-під варти
16:20, 03.12.2025
Суд в Азербайджані засудив колишнього "вагнеровця" до реального терміну за участь у війні проти України
12:26, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський анонсував консультації з європейськими партнерами і очікує детального звіту про переговори в США
23:40, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб
22:39, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб
22:39, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб
22:39, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб