Україна запропонувала Казахстану взяти участь у приватизації своїх підприємств - віце-прем'єр Зубко
Українська сторона запропонувала казахстанським компаніям взяти участь у процесі приватизації своїх підприємств і розмістити українські компанії на території Казахстану, повідомив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.
"Ми сьогодні пропонуємо казахстанським підприємствам взяти участь у приватизації українських підприємств. Сьогодні було оголошено і щодо Одеського припортового заводу, і щодо інших напрямів. Сьогодні ми готові виставити великий список тих підприємств, які зможуть посилити саме товарообіг між державами", - повідомив Г.Зубко журналістам в Астані в п'ятницю.
За його словами, постачання казахстанської продукції в Україну, можливості її переробки на українських підприємствах, які можуть бути приватизовані казахстанським бізнесом, посилить співпрацю між країнами.
"Також ми розуміємо, що Казахстан рухається за імпортозаміщенням, і ми готові на сьогодні розміщувати і свої підприємства на території Казахстану", - сказав Г.Зубко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії
21:31, 30.11.2025
МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі
11:44, 30.11.2025
ФДМ має виставити на приватизацію 8 спиртзаводів вартістю 250 млн грн з боргами 650 млн грн
06:41, 25.11.2025
Україна готує повторний аукціон з приватизації ОПЗ – Мінекономіки
00:16, 25.11.2025
Приватизація частки "Енергоатому" покращила б його корпоративне управління – очільник Мінекономіки
14:05, 17.11.2025
ОСТАННЄ
Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок
14:40, 23.12.2025
Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура
14:37, 23.12.2025
За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко
14:06, 23.12.2025
Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни
13:50, 23.12.2025
Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою