Порошенко привітав мусульман України зі святом Курбан-Байрам
Президент України Петро Порошенко привітав мусульман країни зі святом Курбан-Байрам - днем, що об'єднує навколо цінностей жертовності, добра та милосердя.
"Сьогодні мусульмани України демонструють патріотизм, громадянську згоду, обстоюють єдність країни в ім'я незалежності, правди і свободи. На виклики російського агресора з його зневагою до людського життя та гідності українці відповідають незламністю духу, мужністю, любов'ю до ближнього", - йдеться в привітанні, оприлюдненому на сайті глави Української держави в четвер уранці.
П. Порошенко висловив переконання, що спільними зусиллями "ми здолаємо всі труднощі й побудуємо спільну для всіх нас мирну та процвітаючу країну".
Курбан-Байрам або 'Ід аль-адха - щорічне мусульманське свято жертвопринесення, яке відзначають 10 числа 12 місяця місячного календаря, об'єднане з хаджем. Курбан-Байрам - свято закінчення хаджу, яке відзначають через 70 днів після свята Ураза-Байрам.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці
14:20, 14.01.2026
Порошенко закликав Раду спрямувати бюджетні кошти на оборону
14:00, 13.01.2026
Петро Порошенко передав Дніпру зарядні станції, генератори і буржуйки
20:16, 08.01.2026
Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"
11:19, 07.01.2026
Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу
11:24, 05.01.2026
ОСТАННЄ
Внаслідок російських ударів на Херсонщині одна людина загинула, дев'ятеро поранених
18:09, 15.01.2026
США затримали вже шостий танкер, пов'язаний з Венесуелою
17:49, 15.01.2026
Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState
17:38, 15.01.2026
Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період
17:36, 15.01.2026
Виїзд Міндіча з України був запланованим, а не за кілька годин до обшуків, - директор НАБУ