Вдома у "свободівця" Сиротюка та інших активістів відбуваються обшуки - Тягнибок
У колишнього народного депутата, члена ВО "Свобода" Юрія Сиротюка, вдома правоохоронці проводять обшук, повідомляє лідер "Свободи" Олег Тягнибок.
"В Юрка Сиротюка вдома обшук", - написав він у своєму акаунті в Твіттер у четвер вранці.
У прес-службі МВС України агентству "Інтерфакс-Україна", підтвердили інформацію про роботу правоохоронців у квартирі Ю.Сиротюка.
"Слідчі дії відбуваються на підставі рішення суду", - сказав співрозмовник агентства.
Водночас близько 10.30 О.Тягнибок написав, що обшуки також відбуваються в помешканнях у ще трьох активістів "Свободи".
"Прийшли з обшуками до Олексія Логвина та Віктора Бурлика в Хмельницькому й Марка Мельничука у Львові", - написав він у своєму Твіттері.
Як повідомлялося, 11 вересня Печерський районний суд Києва обрав членові ВО "Свобода" Ю.Сиротюку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб у рамках розслідування кримінального провадження про заворушення біля Верховної Ради 31 серпня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Железняк стверджує про обшуки у міністра юстиції Галущенка та ініціює в Раді його відставку
11:21, 10.11.2025
Правоохоронці прийшли з обшуками до Міндіча - ЗМІ
09:29, 10.11.2025
В НАБУ заявляють, що не зобов’язані інформувати Офіс генпрокурора про спостереження за ними
20:40, 04.11.2025
Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство
19:18, 04.11.2025
Батальйон "Свобода" отримав від громади столиці ще понад 3 тис дронів різного типу та системи РЕБ - Кличко