Події

Інформацію про напад на будинок Добкіна в Харкові внесено до ЄРДР

Інформацію про напад на будинок народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна в Харкові внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомив заступник начальника міської міліції Сергій Черняк.

"Ухвалено рішення про внесення цієї події до Єдиного реєстру досудових розслідувань. З кваліфікацією зараз визначаються слідчі", - повідомив С. Черняк, інформуючи депутатів на прохання міського голови на сесії Харківської міськради в середу.

За його словами, інформація про те, що близько ста невідомих у балаклавах напали на будинок М. Добкіна на провулку Тульському надійшла до міліції о 10.53. На момент прибуття на місце слідчо-оперативної групи молоді люди з місця події втекли. Правоохоронці встановили, що невідомі кидали димові шашки, а також пошкодили ворота. Зараз на місці проводяться слідчі дії.

Як повідомлялося, раніше в середу міський голова Харкова Геннадій Кернес повідомив про напад невідомих у балаклаві на будинок М. Добкіна і закликав правоохоронні органи втрутитися в ситуацію. За пропозицією Р. Кернеса сесію було перервано на півгодини.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ