У ЄК сподіваються на завершення конституційної реформи в Україні цієї осені - єврокомісар Ган
Єврокомісар з питань європейської політики сусідства Йоханнес Ган очікує, що конституційна реформа в Україні буде завершена вже цієї осені.
"Вже восени цього року має бути завершена конституційна реформа. Також має бути проведена публічна реформа адміністрації, і надзвичайно важливе питання, яке вже ставили і ставитимуть під час усіх секцій нинішньої Ялтинської зустрічі, - це питання боротьби і запобігання корупції", - сказав він на спільному з президентом України Петром Порошенком брифінгу в п'ятницю в Києві.
Й.Ган привітав Україну з голосуванням у Верховній Раді змін до Конституції і висловив сподівання, що після "сплеску насильства", що стався, подальші процеси відбуватимуться мирним шляхом.
"Децентралізація має ключове значення для подальшої демократичної трансформації країни, модернізації країни і поліпшення державного управління", - заявив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Продовження антикорупційних реформ має вирішальне значення для шляху України до ЄС - Матернова
13:03, 13.11.2025
Україна не має чекати "зеленого світла" від Орбана, щоб рухатися вперед із реформами, – єврокомісарка Кос
14:24, 02.10.2025
Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці
02:02, 10.09.2025
МЗС Німеччини прокоментувало законопроєкт щодо НАБУ і САП: незалежність антикорупційних органів залишається ключовою для реформ в Україні
01:20, 23.07.2025
Кос після розмови зі Свириденко та Качкою: Ми продовжимо працювати з Україною над необхідними реформами
21:01, 22.07.2025
ОСТАННЄ
Кабмін закріпив рішення Ради про відтермінування повноцінного запуску еАкцизу на 1 листопада 2026р
23:38, 26.12.2025
Трамп планує розмову з Путіним - ЗМІ
23:15, 26.12.2025
Кабмін з січня планує 30% підвищення зарплат освітянам - Свириденко
22:13, 26.12.2025
У Києві поліція встановлює обставини вибуху автобусу
21:54, 26.12.2025
США запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років – Зеленський