Бойовики продовжують обстрілювати мирне населення на Луганщині
Бойовики продовжують обстріли луганських сіл із важких озброєнь. У с. Кримському Новоайдарського внаслідок підривання на протипіхотній міні був поранений боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Київ-2", повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.
"Сьогодні о 7:00 терористи зі 122-мм артилерії обстріляли с. Болотенне Станично-Луганського району. Дані про постраждалих та руйнування уточнюються. У самій Станиці зафіксовано обстріли зі стрілецької зброї, на околиці був перебитий газопровід, але до ранку його вдалося відремонтувати", - повідомляє прес-служба Луганської ОВЦА у Facebook у четвер.
"Бойовики з ранку знову задіяли заборонену Мінськими домовленостями зброю. Нехтуючи міжнародним правом і звичайною людяністю, вони просто б'ють по мирному населенню", - зазначив голова Луганської ОВЦА Георгій Тука.
За інформацією адміністрації, в Щасті, Троїцькому, Попасній, Новотошківському, якщо не брати до уваги локальні перестрілки, ніч минула тихо.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області
08:28, 19.01.2026
Двоє цивільних загинули минулої доби на Донеччині через російську агресію – ОВА
09:26, 17.01.2026
Під ворожим обстрілом опинилися 29 населених пунктів Запорізької області, троє постраждалих
07:30, 17.01.2026
Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами
21:50, 16.01.2026
Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів
20:12, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ
18:07, 19.01.2026
ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів
17:51, 19.01.2026
Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ
17:45, 19.01.2026
Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків
17:40, 19.01.2026
САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК