Запаси вугілля на ТЕС України не збільшуються через високе навантаження на теплову генерацію - Демчишин
Запаси вугілля на ТЕС України не збільшуються через високе навантаження на теплову генерацію в умовах високого споживання і ремонтів на п'яти з 15 блоків АЕС, заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин на брифінгу в Києві в понеділок.
"Впродовж минулого тижня ми спалювали 80-85 тис. тонн вугілля на добу, що аналогічно спалюваному приблизно за -10 градусів узимку . Як правило, в цей період спалюється 60-65 тис. тонн на добу, саме через таку різницю не відбувається накопичення запасів", - сказав він.
В. Демчишин додав, що у фінансуванні закупівлі вугілля для ТЕС є зрушення, проте Ощадбанк висуває високі вимоги до теплової генерації при виділенні 2 млрд грн на ці потреби.
"Ощадбанк - у нього дуже великий перелік вимог, дуже багато документів повинна надати теплова генерація. Я розумію, він хоче перекрити свої риски. Там багато документів, які не були потрібні раніше: і довідка ТВП, НКРЕКП, Міненерговугілля, "Енергоринку". Нічого, і це пройдемо", - резюмував міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ситуація з теплопостачанням в Миколаєві контрольована - Шмигаль
14:31, 17.02.2025
Енергетикам вдалось підключити ТЕС у Миколаєві, теплопостачання може відновитись за 1-4 днів - Кім
17:57, 16.02.2025
РФ уночі атакувала одну з ТЕС "Центренерго", йде розбір завалів – компанія
15:11, 20.01.2025
ДТЕК у 2024 р. понад 20 разів "піднімав" ТЕС із нуля після масованих обстрілів
15:25, 17.01.2025
"ДТЕК Енерго" у 2024 р. інвестувало приблизно 11 млрд грн у відновлення ТЕС і роботу шахт
17:12, 15.01.2025
ОСТАННЄ
Поліцейські встановлюють обставини вбивства активіста Ганула в центрі Одеси, глава МВС взяв справу під особистий контроль
11:58, 14.03.2025
У Фінляндії засуджено до довічного ув'язнення росіянина, який скоїв воєнні злочини в Україні
11:47, 14.03.2025
ДБР проводить обшуки у заступника голови ВККС Омеляна в межах розслідування щодо введення в оману суду
11:39, 14.03.2025
КМІС: Серед гарантій безпеки українці більше довіряють власним Силам оборони з достатнім підсиленням зброєю
11:36, 14.03.2025
Посли ЄС погодилися продовжити ще на пів року персональні санкції для фізичних та юросіб за війну РФ проти України