Події

Яценюк доручив "Укрексімбанку" підтримувати українських експортерів

Державний "Укрексімбанк" має підтримувати українських експортерів і видавати кредити компаніям, що освоюють зовнішні ринки, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Укрексімбанк" має стимулювати експорт української продукції за кордон – це його основна функція", - сказав він на колегії Міністерства фінансів в понеділок.

Крім того, прем'єр зазначив, що в освоєнні внутрішнього ринку компаніям має допомагати державний Ощадбанк.

Укрексімбанк заснований в 1992 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року за розміром активів він посідав 3-е місце серед 158 банків країни.

Ощадбанк заснований у 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2015 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав 3-її місце (150,8 млрд грн) серед банків країни.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ