Концентрація сил бойовиків біля лінії розмежування може свідчити про плани наступу – спікер АТО
Концентрація бойових груп і підрозділів незаконних збройних формувань біля лінії розмежування на Донбасі може свідчити про плани наступу на підконтрольну Україні територію, зазначає речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.
"Концентрація бойових групи бойовиків, їхніх підрозділів біля лінії розмежування, а також підвищена активність повітряної розвідки противника може свідчити, по-перше, про активізацію наступальних дій на територію, що контролюється українською владою. Це одне з головних", - сказав він на брифінгу в середу в Києві.
А. Лисенко наголосив, що українська сторона готова до такого можливого розвитку подій. "Ми не можемо це приховувати або нехтувати цим, тому що всі сили, які направляються до передової з боку бойовиків, мають моніторитися, і мають бути зроблені висновки, які сили і засоби має задіяти українська сторона для того, щоб зупинити можливий наступ агресора", - зазначив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЗСУ відбили масований штурм росіян у Часовому Яру
02:52, 07.03.2025
РФ має 220 бригад з бойовим досвідом, за 5 років їх буде 300, ми маємо відреагувати – Зеленський в Єврораді
19:53, 06.03.2025
Туск: Впевнений, що Європа переозброїться швидше, ніж Росія
13:34, 06.03.2025
Адміністрація Трампа може заблокувати поставки озброєнь до України на $30 млрд по програмі USAI – Defense Express
20:05, 03.03.2025
Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння
18:08, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА
16:22, 10.03.2025
У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура
16:14, 10.03.2025
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії