СБУ відкрила провадження щодо Януковича й суддів КС через узурпацію влади в країні
Служба безпеки України в середу відкрила кримінальне провадження щодо колишнього президента Віктора Януковича, а також суддів Конституційного суду за фактом зловживання службовим становищем.
"Учора було відкрито кримінальне провадження щодо Януковича і суддів КС за ст. 364 КК (зловживання службовим становищем)", - розповіла спікер СБУ Олена Гітлянська агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.
Раніше на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст, член громадської ради з люстрації при Міністерстві юстиції України Карл Волох написав: "СБУ зареєструвала кримінальну справу із звинувачення колишнього президента Януковича, суддів Конституційного суду та інших високопосадовців у злочинній змові з метою зміни конституційного ладу й узурпації влади в країні"!
"Найближчим часом багатьом "недоторканним" буде оголошено підозри", - зазначив К.Волох.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ
18:02, 13.01.2026
Малюк: йду з посади глави СБУ з гордо піднятою головою, залишаюся в системі Служби
16:38, 13.01.2026
Рада підтримала подання президента про звільнення голови СБУ Малюка
14:12, 13.01.2026
Комітет нацбезпеки у вівторок підтримав звільнення Малюка з посади очільника СБУ - нардепи
10:33, 13.01.2026
СБУ та ВМС ЗСУ уразили завод із виробництва БпЛА у Таганрозі
10:29, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки