Бойовики зосередили вогонь на дебальцевському і маріупольському напрямках - прес-центр АТО
Протягом минулої ночі спостерігалося зменшення обстрілів позицій сил антитерористичної операції, однак, незважаючи на мирні ініціативи України, повністю вогонь бойовики не припиняли, інформує прес-центр АТО.
"Дев'ять разів, з використанням практично всіх видів озброєння ворог обстрілював Дебальцеве і навколишні селища. Також із реактивних систем залпового вогню противник завдавав ударів по Вільховій, Петрівці. З танків і мінометів - по Станиці Луганській, Кримському", - повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в "Фейсбук" у четвер вранці.
На донецькому напрямку від ударів "Граду" постраждали Курахове і Новомихайлівка.
"Слід відзначити активізацію розвідувальних дій терористів на Маріупольському напрямку. Тут військові тричі зафіксували польоти безпілотних літальних апаратів над нашими позиціями", - розповіли в прес-центрі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Харківській області вісім постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби
09:38, 11.01.2026
Під ворожим обстрілом опинилися 27 населених пунктів Запорізької області, троє постраждалих
07:53, 11.01.2026
Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих
21:42, 10.01.2026
Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих
10:57, 10.01.2026
Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА
07:54, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ
04:28, 12.01.2026
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
02:54, 12.01.2026
В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:47, 12.01.2026
Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ