Події

Бойовики намагаються захопити Дебальцеве, щоб змусити Київ укласти нову угоду на вигідних для Москви умовах - штаб АТО

Ситуація в Дебальцевому Донецької області досі складна, захоплення цього міста для супротивника важливе, щоб примусити Київ підписати нову мирну угоду на умовах Москви, заявив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Найскладнішою є ситуація в Дебальцевому - там фіксують накопичення техніки з боку Стаханова і Сніжного. За день російські найманці 13 разів обстріляли опорні пункти і блокпости сил АТО, а також зробили п’ять невдалих спроб штурму", - розповів він на брифінгу в Києві в понеділок.

"Політичною метою захоплення дебальцівського плацдарму є прагнення російських кураторів бойовиків змусити Україну піти на поступки бандитам і підписати з ними перемир'я на кремлівських умовах", - додав А.Лисенко.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ