Події

Майже 350 осіб у середу евакуювала влада Донецької області з небезпечних районів регіону

Регіональна комісія з надзвичайних ситуацій Донецької області, яку очолює голова облдержадміністрації Олександр Кіхтенко, забезпечує щоденне вивезення людей із зони ведення бойових дій, і в середу було евакуйовано понад 300 осіб, зокрема понад 150 дітей.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації в четвер, усього за середу за сприяння облдержадміністрації вивезено 346 осіб, з них 161 дитина.

Зокрема, 28 січня вивезення здійснювалося з міст Красногорівка, Мар’їнка, Горлівка, Дебальцеве, Світлодарськ. Окрім цього регіональна комісія Донецької області вивезла людей з міст Луганського регіону – Красний Луч і Первомайськ.

"Вивезення здійснюється у Святогірськ і в регіони України. Його забезпечили управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, громадські й релігійні організації, профспілки підприємств, народні депутати України", - зазначено в повідомленні.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ