Нацрада з телерадіомовлення оголосила телеканалу "Інтер" попередження за новорічний ефір
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вирішила оголосити попередження телеканалу "Інтер" за трьома ліцензіями - ефірного, аналогового та супутникового мовлення.
Таке рішення регулятор прийняв на засіданні в четвер, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".
Крім того, регулятор вирішив здійснити позапланові перевірки телеканалів "Інтер", "1+1", ICTV, ТРК "Україна" і "Тоніс", у новорічних ефірах яких моніторинг Нацради виявив порушення.
Як повідомлялося, в новорічну ніч в ефірі телеканалу "Інтер" транслювалося шоу за участю російських зірок естради, зокрема тих, які демонструють яскраву антиукраїнську позицію. Це викликало критику громадськості в соціальних мережах, заяви проти телеканалу зробили деякі політики. Зокрема, секретар РНБО України Олександр Турчинов виступив із заявою про те, що телеканал "Інтер" треба позбавити ліцензії на мовлення за "знущання з усієї країни".
На "Інтері" заявили, що новорічний ефір телеканалу відповідав законодавству, а звинувачення на адресу каналу є безпідставними.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін створив Нацраду з гарантій прав дитини
11:45, 20.11.2025
Нацрада телерадіомовлення про блокування Угорщиною українських медіа: це виходить за межі прийнятних регуляторних практик
16:04, 01.10.2025
Жестова мова в Україні використовується лише на 5 телеканалах з 41, аудіодискрипція відсутня взагалі – Нацрада
15:50, 23.09.2025
Список заборонених сайтів із піратськими медіасервісами розширено
15:06, 24.01.2025
Нацрада закликала європейських партнерів внести телеграм-канал до переліку регульованих цифрових платформ
13:21, 30.04.2024
ОСТАННЄ
В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні
11:59, 19.12.2025
СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра
11:53, 19.12.2025
Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах
11:47, 19.12.2025
В Україну повернуто ще 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям - Коордштаб
11:43, 19.12.2025
Уряд вивільнив 800 МВт потужності для споживачів після перегляду об'єктів критичної інфраструктури – Міненерго