Мільярдер та інвестор Джордж Сорос прибув в Україну та зупинився в одному з п'ятизіркових готелів Києва, повідомляє "5 канал" із посиланням на свої джерела.
Раніше голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко (фракція "Об'єднання "Самопоміч") на своїй сторінці у Facebook повідомила, що до Києва цього тижня з візитами прибудуть іноземні гості.
"До Києва прибуває пан Сорос (у нього завжди оригінальні думки про роль та місію України у світі), також керівник ПАРЄ Анн Брассер (важливим є питання співпраці з Україною, серед яких тема Надії Савченко та продовження санкцій щодо участі російської делегації в ПАРЄ. Наступного тижня депутати оберуть голову нашої делегації в ПАРЄ), а також перебуватиме місія Ukraine Support Group", - повідомила вона.
"Серед питань для обговорення: як сприяти реальним реформам, фінансова підтримка України, проблеми сходу, як забезпечити реальну боротьбу з корупцією (щоб гроші платників податків ЄС або США не були вкрадені)", - додала депутат.
Агентство "Інтерфакс-Україна" не має підтвердження чи спростування цієї інформації.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю
18:55, 18.12.2025
Україна та Китай провели політичні консультації, зокрема оговорили зусилля щодо досягнення миру - МЗС
18:27, 18.12.2025
Зеленський: Партнери з ЄС проінформували, що рішення про фіндопомогу може бути прийняте до кінця року
15:40, 18.12.2025
Американська торговельна палата заявляє про загрози морському транспорту України
13:48, 18.12.2025
Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир
20:33, 17.12.2025
ОСТАННЄ
Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи
10:42, 19.12.2025
Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає
10:38, 19.12.2025
ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою
10:31, 19.12.2025
Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України
10:23, 19.12.2025
ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"