Київ готовий купувати вугілля із зони АТО лише за умови їх перереєстрації на підконтрольних владі територіях - Яценюк
Київ готовий купувати вугілля у розташованих у зоні АТО державних шахт виключно за умови їх перереєстрації на підконтрольних центральної влади території країни, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на підсумковій прес-конференції у Києві у вівторок.
"Яке одне з ймовірних рішень? - Державні шахти перереєстровуються у Києві, виключно в банках, які під контролем Києва, у державних банках. Оплата за вугілля - виключно за фактом поставки такого вугілля... Розрахунок заробітної плати виключно шляхом направлення коштів на карткові рахунки працівників шахт", - сказав він.
За словами прем'єра, наразі Міністерство енергетики та вугільної промисловості працює над такими варіантами купівлі вугілля із зони АТО.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"ArcelorMittal Кривий Ріг" виграв справу у митниці щодо нібито заниження вартості імпортованого вугілля
14:28, 05.01.2026
Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк
13:49, 05.12.2025
5 грудня відбудеться 11-й Київський Безпековий Форум для молоді GEN W²: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ
11:37, 01.12.2025
Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк
13:44, 20.11.2025
РФ бомбардує українську енергетику, щоб спинити надання Україні далекобійної зброї, - Яценюк
13:52, 10.11.2025
ОСТАННЄ
Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський
20:59, 19.01.2026
DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську
20:57, 19.01.2026
Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко
20:54, 19.01.2026
Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ
20:46, 19.01.2026
ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ