У рамках реформи МВС до ВР вноситься законопроект про створення Національної поліції - Яценюк
Міністерство внутрішніх справ України розробило і подає до Верховної Ради законопроект про створення Національної поліції, повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
"МВС розробило концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ України. До парламенту подається закон України про Національну поліцію", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання уряду у вівторок.
А. Яценюк зазначив, що в цьому законопроекті ліквідується низка невластивих функцій міліції, зокрема і "ті пострадянські департаменти із боротьби зі злочинністю та корупцією, які очолювали злочинність і корупцію.
Прем'єр також наголосив, що головним завданням для уряду буде створення Державного бюро розслідування.
Крім того, згідно з законопроектом, прокуратура буде позбавлена функцій загального нагляду та слідства. "Державне бюро розслідувань візьме на себе функції незалежного слідчого органу з відповідного складу злочину", - сказав А. Яценюк.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти
13:54, 17.12.2025
На Одещині внаслідок російських атак пошкоджено енергетичні об’єкти та житлові будинки – МВС
10:17, 11.12.2025
Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко
19:51, 10.12.2025
Зеленський: Коли наш ворог вважає, що було застосування "Нептунів" - нехай так і продовжує вважати
21:12, 09.12.2025
Голови МВС країн ЄС домовились про спільну політику щодо біженців – Мерц
17:01, 09.12.2025
ОСТАННЄ
Джонсон заявив про 15 млрд фунтів стерлінгів заморожених росактивів у Британії
07:52, 20.12.2025
У Миколаєві через відключення е/е на маршрути вийдуть 37 тролейбусів з автономним ходом
07:51, 20.12.2025
Під ворожим обстрілом опинилися 19 населених пунктів Запорізької області, десять постраждалих
07:50, 20.12.2025
20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:06, 20.12.2025
У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ