За минулу добу НЗФ 35 раз обстріляли позиції українських військових - прес-центр АТО
За минулу добу незаконні збройні формування 35 раз обстріляли позиції сил АТО, повідомляють у прес-центрі операції в п'ятницю вранці.
"Ситуація в районі проведення антитерористичної операції залишається складною. Найбільша кількість обстрілів зосереджена на мережі блокпостів, опорних і спостережних пунктів, розташованих поблизу Дебальцевого і Щастя. Бойовики переважно використовують міномети і стрілецьку зброю", - йдеться в повідомленні прес-центру АТО в соцмережі Facebook.
Згідно з повідомленням, напередодні вранці була спроба штурму Донецького аеропорту. Атаку відбито, стратегічний об'єкт під контролем українських військових.
Водночас ситуація поблизу Маріуполя стабільна.
"Силами Національної гвардії України, Служби безпеки України, іншими силовими підрозділами проводяться оперативні заходи, спрямовані на знищення диверсійно-розвідувальних груп", - зазначили в прес-центрі АТО.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Співвласник "Привату" підтримує передачу НЗФ в АРМА для стабілізації роботи заводу
19:14, 04.02.2025
Верховний Суд відмовив ПриватБанку у відводі колегії суддів перед важливим слуханням у спорі з НЗФ
15:47, 18.11.2024
Сирський про 10-ту річницю початку АТО на Донбасі: Робимо все, щоб звільнити нашу землю
11:04, 14.04.2024
Суд за позовом НЗФ визнав припинення його зобов'язань перед ПриватБанком
09:26, 18.10.2023
Кабмін зняв обмеження на перетинання держкордону членами сімей загиблих і зниклих безвісти під час проведення АТО
15:11, 11.08.2023
ОСТАННЄ
Асоціація прифронтових міст та громад виступає за створення спеціального підфонду для підтримки переселенців
00:52, 18.12.2025
Ворожі БпЛА атакували Черкащину та Сумщину, є пошкодження інфраструктури і постраждала
00:12, 18.12.2025
Ворожі шахеди вдарили по житловій забудові Кривого Рогу, є постраждалі
23:43, 17.12.2025
У Одесі пошкоджено скління багатоповерхівки та освітнього закладу через атаку БпЛА
23:34, 17.12.2025
Голова НБУ та "ПриватБанк" вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку