Засідання Київради розпочалося з колотнечі, влаштованої депутатами фракції Радикальної партії
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка влаштувала невелику колотнечу під час засідання Київської міської ради в четвер.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутат Київради Ігор Мосійчук (фракція Радикальної партії) запропонував внести до порядку денного питання усунення з посади голови однієї з профільної комісій Київради.
Свою пропозицію І.Мосійчук мотивував тим, що цей депутат "покриває" один із незаконних ринків на території столиці.
Київський міський голова Віталій Кличко відмовився ставити на голосування цю пропозицію, заявивши, що цей проект рішення не пройшов розгляду в профільних комісіях, як встановлено регламентом.
Після цього І.Мосийчук і його колеги у фракції спробували заблокувати президію, а В.Кличко оголосив перерву.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я
11:29, 17.03.2025
Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького
09:37, 14.03.2025
Прем'єр Чехії оприлюднив висновки Європейської Ради
04:14, 07.03.2025
Рада не підтримала пропозицію Геращенко щодо повернення трансляцій засідань парламенту
12:16, 27.02.2025
Кошта скликає засідання Євроради на 6 березня для обговорення підтримки України та посилення оборони Європи
12:35, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Експосадовці "Київзеленбуду" привласнили понад 5,3 млн грн на ремонті парків – Нацполіція
14:21, 17.03.2025
У новому пакеті військової допомоги від Німеччини – 24 бронемашини MRAP та 3 СЗУ Gepard
13:57, 17.03.2025
В Україні днями збережеться прохолодна погода, місцями з невеликим мокрим сніг
13:57, 17.03.2025
СБУ затримала 21-річного жителя Донеччини, який шпигував за оборонцями прифронтового Покровська