Події

"Газпром" у середу очікує від України коментарів щодо спірних моментів графіка погашення боргу - Міллер

"Газпром" у середу очікує від України коментарів щодо спірних моментів графіка погашення боргу, повідомив журналістам голова "Газпрому" Олексій Міллер у кулуарах санкт-петербурзького міжнародного газового форуму.

"Ми поки що їхніх коментарів не бачили. Сподіватимемося, що завтра ми хоч якісь письмові коментарі побачимо. Поки що жодних офіційних коментарів я не бачив. У будь-якому разі можна розраховувати, що тристороння зустріч відбудеться наступного тижня", - сказав журналістам О.Міллер.

Як повідомлялося, Росія та Україна домовилися про погашення до кінця року $3,1 млрд боргу за попередні постачання газу, проте невирішеним залишається питання графіка його виплат - Москва наполягає на тому, що виплати мають розпочатися до відновлення постачання газу.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ