Навколо Дебальцевого не припиняються обстріли, в Донецькому аеропорту триває канонада - РНБО
У Донецькому аеропорту триває артобстріл, у населених пунктах навколо Дебальцевого (Луганська область) також тривають обстріли, інформують у РНБО.
"Щодо артобстрілів Донецька. Як відомо, Донецький аеропорт розташований практично в межах міста і звуки канонади, яка, можна сказати, тижнями триває, і сьогодні чути", - сказав у суботу на брифінгу в Києві заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий.
Коментуючи інформацію про обстріли Дебальцевого, він зазначив: "Ми говорили про обстріли не в самому Дебальцевому, а в населених пунктах навколо Дебальцевого. Там тривають обстріли, провокації, навіть спроби штурму наших позицій з метою їх витіснення. Нині всі позиції перебувають під контролем українських військ, ніхто не відступив".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі
01:31, 07.12.2025
"Мадяр" Бровді: В окупованому Донецьку знищено базу зберігання і запуску "шахедів"
10:31, 06.11.2025
Аеропорт Ганновера призупиняв роботу через дрон – ЗМІ
09:47, 06.11.2025
Аеропорт Берліна тимчасово призупинив роботу через появу безпілотника - ЗМІ
05:00, 01.11.2025
Міжнародний аеропорт Вільнюса тимчасово закрили через невідомі повітряні судна - ЗМІ
02:03, 27.10.2025
ОСТАННЄ
Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом
02:20, 29.12.2025
Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа
01:41, 29.12.2025
РФ не погодилася на зупинку вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп
00:48, 29.12.2025
Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час
00:47, 29.12.2025
Трамп: до робочої групи з боку США увійдуть зокрема Віткофф, Кушнер, Рубіо