За попередньою інформацією, екс-голова "Нафтогазу" Бакулін територію України не залишав
За попередньою інформацією, екс-голова НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін не залишав території України, а кримінальне провадження стосовно нього відновлено під тиском громадськості, заявляє радник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко.
"Щойно мені повідомили, що Є.Бакулін, судячи з даних прикордонслужби... не залишав території України", - сказав А.Геращенко під час прес-конференції в Києві в п'ятницю.
При цьому він наголосив, що точно стверджувати цього не може, і додав, що доручив з'ясувати, чи перетинав Є.Бакулін кордон України.
Коментуючи факт відновлення Генпрокуратурою розслідування кримінального провадження стосовно Є.Бакуліна, радник глави МВС сказав: "Це тиск громадськості, це тиск з усіх боків, і часто перші особи можуть не знати всього, що відбувається в їхньому відомстві. Можливо, сталася якась технічна помилка, а можливо, це зловмисна помилка". А.Геращенко відзначив доцільність проведення розслідування з цього приводу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону
15:04, 11.01.2026
Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби
19:55, 10.01.2026
Суд зупинив роботу Колеса огляду на Подолі – прокуратура Києва
17:59, 05.01.2026
Вибух позашляховика у Києві кваліфіковано як теракт, постраждав військовий – прокуратура
13:35, 04.01.2026
За 2025 рік прикордонники зупинили 1400 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю
18:19, 02.01.2026
ОСТАННЄ
Глава МЗС Норвегії прибув до Києва
11:25, 12.01.2026
СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни
11:18, 12.01.2026
Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго
11:08, 12.01.2026
Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС
11:06, 12.01.2026
Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів