Суд звільнив із-під арешту командира роти "Беркута", підозрюваного в розстрілі активістів на вул. Інститутській у Києві, прокуратура оскаржить це рішення
Слідчий суддя Печерського районного суду Києва звільнив з-під варти командира роти спеціального призначення полку міліції особливого призначення "Беркут" при ГУ МВС України в Києві, якого підозрюють у розстрілі 39 учасників акцій протесту на вул. Інститутській у Києві. Генеральна прокуратура України має намір оскаржити це рішення.
"Підставою для звільнення стала наявність у підозрюваного у вчиненні особливо тяжких злочинів дружини, трьох дітей та квартири у місті Києві, а також його позитивної репутації. На думку суду, ці обставини є гарантією того, що підозрюваний не ухилятиметься від кримінальної відповідальності", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури в п'ятницю.
Генпрокуратура обурена таким рішенням та розцінює позицію Печерського райсуду як таку, яка "сприятиме ухиленню від відповідальності підозрюваного у злочинах", за які передбачено покарання від 10 років до довічного позбавлення волі. З огляду на це підготовлено апеляційну скаргу на таке рішення суду.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова
19:15, 14.01.2026
ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн
17:43, 14.01.2026
Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн
15:15, 13.01.2026
Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення
14:46, 13.01.2026
Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора
14:33, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки