Події

Міноборони розраховує отримати 145 одиниць військової техніки на кінець 2014 р.

Міністерство оборони України планує на кінець року отримати 145 одиниць військової техніки, зокрема літаків, вертольотів, броньованих машин, повідомив заступник директора департаменту розробок і закупівель озброєння і військової техніки Міноборони Ігор Одноралов.

"Ми плануємо отримати до кінця року 145 зразків військової техніки. Це літаки, вертольоти, броньовані машини. Також понад 500 зразків стрілецької зброї вітчизняного виробництва, близько 2 тис. теплов і зор і в і близько 200 засобів спецзв'язку", - заявив він на брифінгу в Києві в четвер.

Окрім цього, І.Одноралов повідомив, що загалом із передбачених у держбюджеті-2014 коштів для Міноборони, а це 11,7 млрд грн, отримано 6,9 млрд грн, з яких витрачено 3,2 млрд грн.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ