Тимошенко увійшла до "замінованої" будівлі ЦВК для оформлення документів щодо референдуму про вступ України до НАТО
Лідер партії "Батьківщина" Юлія. Тимошенко з групою народних депутатів увійшли до закритої для відвідувачів будівлі Центрвиборчкому для того, щоб передати рішення зборів громадян щодо утворення ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму про приєднання України до НАТО.
Як раніше повідомлялося, політиків і журналістів не пропускали до ЦВК, оскільки надійшла заява про те, що будівлю нібито заміновано.
Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна назвала інсинуаціями повідомлення про нібито мінування будівлі.
Вона також повідомила, що дзвінок про можливе мінування надійшов до однієї з прийомних Київської обласної держадміністрації, апарат якої розташований в одній будівлі з Центральною виборчою комісією.
Керівник парламентської фракції "ВО "Батьківщина" Сергій Соболєв назвав те, що відбувається, "дрібними капостями".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни
11:46, 08.01.2026
ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів
21:10, 07.01.2026
ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"
11:52, 30.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради
12:11, 22.12.2025
ОСТАННЄ
Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн
15:15, 13.01.2026
Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот
15:10, 13.01.2026
Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ
15:07, 13.01.2026
Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState
15:02, 13.01.2026
Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль