США продовжать усебічно підтримувати Україну в протидії агресії - голова сенатського комітету зі збройних сил Левін
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прийняв голову комітету зі збройних сил сенату США Карла Левіна.
"К.Левін запевнив, що США продовжать надавати всебічну підтримку Україні в протидії агресії і на двосторонньому рівні, і у рамках міжнародних організацій", - йдеться в повідомленні МЗС України, обнародуваному у вівторок.
П.Клімкін поінформував сенатора про розвиток останніх подій на Донбасі та подякував США за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.
Сторони домовилися про важливість посилення тиску на Російську Федерацію у тісній координації з європейськими партнерами.
Пізніше П.Клімкін написав у своєму Twitter: "Змістовний візит сенатора Левіна. Як голова комітету зі збройних сил він їде з розумінням того, чим і як США можуть допомогти Україні".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський
18:17, 20.12.2025
США мають отримати стратегічну перемогу в зупинці Путіна, їм не треба шукати альтернативу - Зеленський
18:02, 20.12.2025
Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"
16:27, 20.12.2025
Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський
15:51, 20.12.2025
Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину
01:57, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами
19:26, 20.12.2025
Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році
19:19, 20.12.2025
Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба
19:15, 20.12.2025
Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області
19:07, 20.12.2025
Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко