Українські прикордонники і митники не оформляли гуманітарного вантажу з РФ станом на сьому ранку - прикордонна служба
У Державній прикордонній службі України повідомляють, що станом на 7.00 четверга українські прикордонники і митники не оформляли гуманітарного вантажу з РФ.
"Станом на сім годин ранку жоден автомобіль не було оформлено", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі прикордонного відомства.
Інших коментарів із цього приводу в прикордонній службі не надали.
Водночас, як стало відомо агентству, колона гуманітарного вантажу з РФ планувала виїхати з українського пункту пропуску "Ізварине" у напрямку Луганська близько 7-8 годин ранку четверга під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста. Приблизно в цей самий час із Сєверодонецька на Луганськ мала виїхати і колона з українським гуманітарним вантажем.
Офіційного підтвердження того, що російський гуманітарний вантаж вже в'їхав на територію України, поки що немає.
Агентству також не вдалося поки що отримати коментар із цього приводу у МКЧХ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ
16:08, 11.01.2026
Клопотання про екстрадицію в Україну російського археолога надійшло до суду у Варшаві – ЗМІ
02:21, 10.01.2026
Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ
20:37, 09.01.2026
"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"
19:06, 09.01.2026
Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією
15:46, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
02:54, 12.01.2026
В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:47, 12.01.2026
Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ
01:21, 12.01.2026
Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА