Події

В інформцентрі РНБО радять мирним жителям залишити Донецьк і Луганськ

Антитерористичну операцію не буде зупинено, мирним жителям краще залишити Донецьк і Луганськ, повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"АТО буде продовжено. Для мирних жителів бажано залишити міста Донецьк і Луганськ – їх саме мають звільняти", - заявив А.Лисенко на брифінгу в понеділок.

Він також нагадав, що в кожного міста існують гуманітарні коридори, якими можна залишити небезпечну зону.

За словами А.Лисенка, необхідність збереження темпів наступу зумовлена тим, щоб не дати бойовикам можливості перегрупуватися й доставити з боку Росії нову техніку та озброєння.

Крім того, в середовищі бойовиків простежуються відособленість і паніка. "Багато хто дзвонить і пропонує свої послуги - інформацію про розміщення штабів бойовиків, складів військової техніки, позицій тощо", - заявив він.

А.Лисенко розповів, що закони діють на всій території України, й усім, хто був причетний до злочинів, але пішов на співпрацю, цей факт буде враховано і провину буде пом'якшену. "Люди житимуть, їм дадуть можливість відповісти перед законом, але з пом’якшувальними обставинами", -наголосив А.Лисенко.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ