Держкомісія має припущення щодо кількості тіл, що залишаються на місці аварії "Боїнга", але точну цифру назвуть експерти - Гройсман
Українська сторона поки що не має інформації щодо точної кількості тіл та останків загиблих пасажирів малайзійського "Боїнга 777" у Донецькій області, які можуть ще бути на місці трагедії, повідомив віце-прем'єр України, керівник держкомісії з розслідування обставин причин катастрофи Boeing 777 "Малайзійських авіаліній" Володимир Гройсман.
Відповідаючи в четвер на брифінгу в Києві на запитання про те, чи має він інформацію, яка кількість тіл може бути на місці аварії літака, В.Гройсман сказав: "Є припущення, але точну цифру ми знатимемо тоді, коли повністю дослідимо місце, де знаходяться уламки збитого літака".
За його словами, точну кількість встановлять також експерти, які здійснюють дослідження та ідентифікацію тіл.
"Наше спільне завдання сьогодні полягає в тому, щоб кожне тіло, останки тіла знайти, ідентифікувати та відправити на батьківщину", - додав В.Гройсман.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кількість жертв теракт у Сіднеї зросла до 16 осіб, серед них 10-річна дитина - ЗМІ
05:36, 15.12.2025
Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні зростає на тлі посилення бойових дій – доповідь ООН
18:17, 09.12.2025
У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція
01:40, 09.12.2025
Одна людина загинула і п'ятеро поранені внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області - ОВА
08:08, 08.12.2025
Кількість загиблих у Куп'янську-Вузловому зросла до двох - Нацполіція
19:33, 07.12.2025
ОСТАННЄ
Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора
12:36, 16.12.2025
Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті
12:34, 16.12.2025
Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити
12:26, 16.12.2025
Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго
12:14, 16.12.2025
Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням