Українські військові на обстріли з російського боку не відповідають і територію РФ не обстрілюють - Клімкін
Українські військовослужбовці не піддаються на провокації російської сторони і не стріляють у відповідь у бік РФ, заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
"Коли хтось говорить, що українці стріляли на російську територію, це не відповідає дійсності", - заявив глава українського зовнішньополітичного відомства на прес-конференції у вівторок у Вашингтоні.
За його словами, українська сторона має свідчення того, що з боку РФ здійснюється артилерійський та мінометний обстріл, а російська авіація порушує повітряний простір України
"Але ми не стріляли в них (російські вертольоти - ІФ), щоб не провокувати подальшого розвитку ситуації. Ми повністю діємо відповідно до міжнародного права і не порушуємо політичних домовленостей у цьому сенсі", - зазначив П.Клімкін.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки
13:17, 27.12.2025
На Київщині внаслідок ворожого обстрілу загинула жінка, є постраждалі – ОВА
09:40, 27.12.2025
Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго
19:06, 26.12.2025
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
ОСТАННЄ
Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко
18:22, 27.12.2025
Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК
18:20, 27.12.2025
Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи
17:28, 27.12.2025
УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ
17:22, 27.12.2025
Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам