Держприкордонслужба зібрала докази координації дій НЗФ із російською ФСБ
Незаконні збройні формування, що діють на сході України, працюють у тісному взаємозв’язку з Федеральною службою безпеки та Прикордонною службою РФ, заявив генерал-лейтенант Олександр Мельников, директор міжнародного правового департаменту адміністрації Державної прикордонної служби України.
"У нас є абсолютна доказова база про те, що бандити координують свої дії з російською спецслужбою та прикордонною службою, яка є частиною ФСБ", - заявив О.Мельников на прес-конференції в середу.
За його словами, російські прикордонники не реагують на звернення українських колег щодо масових фактів порушень кордону.
"За замовчуванням вони не виконуватимуть закону РФ про недопущення контрабанди", - вважає представник Держприкордонслужби.
О.Мельников розповів, що російські прикордонники не помічають грубих порушень кордону бойовиками, а натомість "цинічно повідомляють українській стороні про факти загибелі домашніх тварин" через обстріл з українського боку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба
10:08, 10.03.2025
Співвласник "Привату" підтримує передачу НЗФ в АРМА для стабілізації роботи заводу
19:14, 04.02.2025
Операції з вибухами в ТЦК курують російські спецслужби - ЦПД
21:53, 02.02.2025
На Буковині судитимуть співробітників митних та прикордонних органів за сприяння контрабанді електронних сигарет
16:12, 02.02.2025
Прикордонники розшукали двох чоловіків, які заблукали в горах, намагаючись потрапити до Румунії
14:49, 26.01.2025
ОСТАННЄ
Волц: Ми говорили, як ця війна має назавжди припинитися, які гарантії українці матимуть для довгострокової безпеки
20:53, 11.03.2025
Зеленський: США сприймає пропозиції України, дякую Трампу за конструктивність розмови наших команд
20:41, 11.03.2025
Рубіо: Україна зробила позитивний крок, сподіваємося, що росіяни зроблять крок навзаєм
20:37, 11.03.2025
Зеленський і Трамп домовилися якнайшвидше укласти угоду про розробку копалин - спільна заява делегацій України та США
20:22, 11.03.2025
Делегації України та США погодилися негайно розпочати переговори для досягнення стійкого миру - заява