Кабмін компенсує витрати санаторіям і готелям, що прийняли переселенців із Криму та Донбасу
Український уряд ухвалив постанову про компенсацію витрат закладам курортно-готельного бізнесу, що прийняли переселенців із Криму та Донбасу, повідомила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович.
"Ухвалено постанову про компенсацію санаторіям і турбазам, які прийняли переселенців, і майже 45% від суми призначено на Львівську область", - зазначила вона на прес-конференції у Львові в середу.
За словами заступника міністра, це обумовлено тим, що у Львівську область від березня поточного року прибуло близько 3 тис. жителів Криму та Донбасу.
Як повідомила Н.Федорович, у постанові зазначено, що компенсації підлягає 75% витрат на проживання однієї людини на добу, якщо ця сума не перевищує 200 грн.
Водночас заступник міністра не змогла назвати суму, призначену на компенсації загалом по Україні.
Раніше голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех повідомила, що збитки готелів, санаторіїв і турбаз Львівської області, які приймають жителів Криму та Донбасу на тимчасове проживання, перевищили 30 млн грн.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство
16:42, 23.12.2025
Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко
15:55, 23.12.2025
Кабмін оцінив підсумки діяльності чиновників у 2025р: ніхто не отримав негативної оцінки
18:22, 22.12.2025
Кабмін утворив ТОВ "Агенція національної єдності"
17:28, 22.12.2025
Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів
22:29, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА
05:17, 24.12.2025
Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія
03:41, 24.12.2025
Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році
02:27, 24.12.2025
Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо
01:29, 24.12.2025
Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні