Понад 1,5 млн українців отримають грошову допомогу до Дня Перемоги - Ярема
Соціальний захист і підтримка ветеранів є одним з пріоритетів діяльності уряду України, заявляє перший віце-прем'єр України Віталій Ярема.
"Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за ваш героїзм і мужність, силу духу і самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю", - передає прес-служба В.Яреми його слова під час зустрічі з ветеранами в Києві в середу.
Він розповів, що, незважаючи на складну соціально-політичну ситуацію, важкий стан економіки і дефіцит державного бюджету, всі види державної соціальної допомоги не лише збережені, але і збільшені.
В.Ярема повідомив, що до свята більше півтора мільйонів громадян України отримають разову грошову допомогу. За його словами, серед них 170 тис. інвалідів війни, понад 200 тис. учасників бойових дій, близько мільйона учасників війни та 300 тис. членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.
Він також нагадав, що уряд ухвалив постанову, згідно з якою передбачено всім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань збільшити розміри разової грошової допомоги в середньому на 7% порівняно з минулим роком.