Ситуація на сході України залишається складною через позицію мирного населення - глава СБУ
Голова СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що ситуація у Донецькій та Луганській областях залишається складною через позицію мирного населення цих регіонів.
"Ми чітко доповіли сьогодні парламенту про те, що ситуація в Донецькій і Луганській областях є дуже серйозною, оскільки мирне населення, люди, які там проживають, перебувають під серйозним інформаційним впливом, і не довіряють до кінця зусиллям і правоохоронних органів, і СБУ, і Міністерства оборони, які за рішенням РНБО спрямовані виключно на ліквідацію терористів", - сказав В.Наливайченко на брифінгу після закритого засідання парламенту у вівторок.
Він додав, що всі бойові дії в рамках антитерористичної операції проводяться з максимальною стриманістю силовиків, щоб уникнути жертв серед мирного населення.
"Ми також доповіли парламенту про те, що за останні дні антитерористичної операції було знищено до 30 важко озброєних бойовиків", - сказав В.Наливайченко.
Глава СБУ зазначив, що в результаті таких дій є втрати серед українських силовиків, не уточнивши, однак, скільки саме військових загинули.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна не повинна відмовлятися від мети – стати членом НАТО – Наливайченко
09:02, 13.02.2025
Наливайченко: Взаємовідносини України та США залежатимуть від проактивної позиції нашої країни
14:25, 06.11.2024
Із перемогою Санду в України стало на одного європейського сусіда більше - Наливайченко
15:01, 04.11.2024
Розрізненість опозиційних сил Грузії позначилася на результатах парламентських виборів - Наливайченко
13:33, 28.10.2024
Результати довиборів до парламенту Чехії не позначаться на відносинах з Україною - секретар комітету Ради з євроінтеграції
15:28, 02.10.2024
ОСТАННЄ
СБУ зупинила роботу нафтовидобувної платформи РФ у Каспійському морі - джерело
09:57, 11.12.2025
Суд розгляне позов про стягнення в дохід держави майже 3 млн грн необґрунтованих активів посадовця ЗСУ
09:52, 11.12.2025
Водії зможуть зафіксувати ДТП по європротоколу в "Дії" без виклику поліції вже з першого кварталу 2026 – Свириденко
09:45, 11.12.2025
Команда IT-компанії GlobalLogic з 2022р поповнилася більш ніж 1 тис. спеціалістів
09:42, 11.12.2025
Одесита, який п'яним повідомив про мінування власного будинку, посадили під домашній арешт - поліція