Кандидат у президенти України, позафракційний народний депутат Петро Порошенко заявляє, що не боїться погроз і не дасть диктувати кому-небудь будь-які вимоги Україні.
"Нас не залякають. Ми ніколи нікому не дамо диктувати Україні вимоги. Я запевняю, що страхом від нас ніхто (нічого - ІФ) не доб'ється", - сказав П.Порошенко на прес-конференції в четвер в Ужгороді, відповідаючи на запитання, чи посилено його охорону в зв'язку з останніми подіями в Україні.
Він також зазначив, що у відповідь на погрози на адресу кандидатів у президенти, "відповідь буде дуже рішучою".
П.Порошенко також наголосив, що не має наміру припиняти свої поїздки і зустрічі з людьми в рамках виборчої кампанії.
Він знову наголосив, що категорично заперечує будь-які переговори з терористами.
П.Порошенко підтвердив, що справді одержував інформацію про небезпеку для його персони. "Ми справді маємо серйозні підтвердження цієї інформації. У нас є перехоплення від сепаратистів...", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
Порошенко передав шість комплексів "Ай-Петрі" для захисту критичної інфраструктури
11:52, 26.12.2025
Порошенко передав військовим велику партію енергообладнання – генератори і зарядні станції
11:54, 24.12.2025
Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше
21:45, 23.12.2025
Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко
11:26, 22.12.2025
ОСТАННЄ
Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім
04:52, 28.12.2025
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України