Події

Донецька міліція закликає організаторів відмовитися від проведення мітингів 17 квітня

Радикали можуть використати автоматичну зброю проти опонентів під час запланованих на четвер мітингів у Донецьку, правоохоронці закликають організаторів заходів відмовитися від їх проведення, щоб не наражати на небезпеку життя людей.

"На 17 квітня 2014 року в м. Донецьку заплановане проведення кількох мітингів групами донеччан із полярними поглядами. Враховуючи ситуацію в місті та області й у зв'язку з тим, що наразі на руках у населення є зброя і вибухонебезпечні речовини, які можуть бути застосовані, наполегливо закликаємо організаторів акцій відмовитися від проведення різних масових заходів, щоб не наражати на небезпеку життя людей", - ідеться в повідомленні Головного управління МВС України в Донецькій області.

"Переконливо просимо громадян з метою особистої безпеки не брати участі в анонсованих акціях. Міліція має інформацію, що радикально налаштовані громадяни під час проведення мітингу можуть використати автоматичну зброю проти своїх опонентів", - наголошують в облуправлінні міліції.

Як повідомлялося, в Донецьку 17 квітня відбудеться акція на захист України та жителів Донбасу від сепаратистів.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ