Яценюк вважає природним зниження курсу нацвалюти до 11 грн/$1
Зниження офіційного курсу національної валюти стосовно долара до позначки 11 грн/$1 є природним з огляду на непросту фінансово-економічну та політичну ситуацію в країні, вважає прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
"Курс долара протягом останніх трьох тижнів перебуває практично в одних параметрах: плюс-мінус 11. Це абсолютно природне явище, коли на ринках - невизначеність, а на кордоні - російські танки. Звісно, що існує певна нервозність", - сказав він на брифінгу в середу.
Як наголосив прем'єр, українській владі вдалося не допустити фактичного обвалу гривні стосовно долара в післяреволюційний період.
"В майбутньому курс залежатиме від того, яким чином та як швидко буде отримано кошти від Міжнародного валютного фонду, інших фінансових організацій. Як тільки буде створено додаткову "подушку" для золотовалютних резервів, відразу набагато простіше буде працювати з обмінним курсом", - додав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк
13:49, 05.12.2025
5 грудня відбудеться 11-й Київський Безпековий Форум для молоді GEN W²: ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ
11:37, 01.12.2025
Тези т.зв. "мирного плану" Путін обговорював з Трампом в Анкориджі, з корупційним скандалом він не пов'язаний – Яценюк
13:44, 20.11.2025
РФ бомбардує українську енергетику, щоб спинити надання Україні далекобійної зброї, - Яценюк
13:52, 10.11.2025
Яценюк: В Україні економіка воєнного часу, а її майбутнє – спільні підприємства в сфері ВПК (Ч. 2)
12:00, 08.11.2025
ОСТАННЄ
Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ
04:39, 22.12.2025
Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим
02:53, 22.12.2025
Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим
02:37, 22.12.2025
Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою
01:17, 22.12.2025
Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState