Представники ВО "Майдан" протестують проти квотного принципу розподілу посад біля входу до Адміністрації президента
Близько 20 представників ВО "Майдан" протестують у вівторок уранці біля Адміністрації президента України в Києві проти квотного принципу розподілу владних посад.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", активісти вишикувалися безпосередньо перед центральним входом до будівлі Адміністрації президента. Раніше всі акції на вул. Банковій відбувалися за межами площі перед Адміністрацією глави держави.
Активісти тримають гасла "Пане Турчинов, не за квоти ми стояли на Майдані", "Квотний принцип - зрада Майдану", "Активістів Майдану - у владу", а також прапор Євросоюзу.
Ці представники ВО "Майдан" представляють Переяслав-Хмельницький район Київської області, вони виступають за висунення свого представника у владу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва
23:52, 26.01.2026
Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу
06:51, 22.01.2026
У Раді відсутні вода та опалення - нардеп
10:01, 20.01.2026
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази
03:04, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури
12:03, 27.01.2026
Одна людина загинула, ще одна поранена через російські удари по Запоріжжю
11:56, 27.01.2026
Стало відомо про одного загиблого через атаку по Одесі
11:45, 27.01.2026
Зеленський: Кожен російський удар підважує дипломатію та бʼє по мирних зусиллях партнерів
11:22, 27.01.2026
УПЦ (МП) готує позов до суду щодо виселення сестер Батуринського Свято-Миколаївського Крупицького жіночого монастиря