Події

Міноборони України з'ясовує, де зараз перебуває командувач ВМС України Гайдук

Міністерство оборони України підтверджує факт виведення командувача Військово-морськими силами Сергія Гайдука з штабу ВМС у Севастополі групою осіб.

"Ми підтверджуємо, що його вивели зі штабу ВМС, зараз з'ясовуємо подробиці", - розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі оборонного відомства.

Зокрема, Міноборони України уточнює інформацію про те, що нібито С.Гайдука в наручниках штабу вивели співробітники Головного розвідуправління ЗС Росії.

"Де він зараз перебуває, ми не знаємо", - додали в прес-службі.

Раніше Севастопольські ЗМІ повідомили про те, що нібито співробітники ФСБ відвезли командувача ВМС ЗС України з штабу ВМС в невідомому напрямку. У середу вранці на територію штабу ВМС України в Севастополі увірвалися сотні представників самооборони і козаків, які вимагали від командування звільнити територію.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ