Командувач ВМС України: Ми за всяку ціну намагаємося не допустити кровопролиття
Виконувач обов'язків командувача Військово-Морських сил Збройних Сил України Сергій Гайдук закликав севастопольців, військових моряків Чорноморського флоту Російської Федерації, всіх кримчан до недопущення кровопролиття і жертв серед мирного населення.
"Сьогодні подальший розвиток ситуації залежить від кожного з нас. Наша мета, передусім, - не зганьбити кримську землю кров'ю братовбивства, зберегти всіх живими та здоровими, не дозволити політичним протиріччям розірвати сім'ї та друзів. Не застосовуючи зброї, ми демонструємо всім лише одне: ми за всяку ціну намагаємося не допустити кровопролиття і жертв серед мирного населення", - ідеться у зверненні.
В. о. командувача ВМС також наголосив на тому, що переговори між військовими керівниками з керівництвом міста вже тривають, і "потрібна всім витримка".
"Вірю, що і політичні лідери, від рішень яких залежить подальший розвиток подій, зможуть проявити мудрість і відповідальність", - наголосив С.Гайдук.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Речник МЗС України стосовно Криму та Донбасу: ООН вже відповіла, відхиливши незаконне захоплення території Росією
09:48, 30.01.2026
ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК
13:41, 22.01.2026
Бійці ГУР МО спалили ворожі засоби ППО та інші цілі в окупованому Криму
15:08, 26.12.2025
До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК
17:40, 17.12.2025
Зеленський: У нас зараз немає сил і достатньої підтримки, щоб повернути наш український Крим, а США не бачать нас в НАТО
21:20, 09.12.2025
ОСТАННЄ
"Енергоатом" та "Укргідроенерго" долучаються до надання адресної допомоги вразливим категоріям населення - Свириденко
11:17, 02.02.2026
Російські обстріли забрали життя жителів Слов'янська та Олексієво-Дружківки - ОВА
11:09, 02.02.2026
Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX
10:54, 02.02.2026
У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину
10:42, 02.02.2026
7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону