Міліція перевіряє інформацію про можливе взяття в полон солдатів ВВ
Внутрішні війська МВС України перевіряють інформацію про можливе взяття в полон мітингувальниками кількох солдатів ВВ.
"Ми перевіряємо інформацію про можливе взяття в полон солдатів", - повідомили агентству в прес-службі ВР.
При цьому в прес-службі повідомили про те, що наразі госпіталізовано вісьмох військовослужбовців-строковиків, які постраждали під час протистоянь в Києві у вівторок.
Загальна кількість постраждалих на протестних акціях поки що не відома.
Як повідомлялося, учасники акції протесту в центрі столиці періодично проводять вулицею Інститутською захоплених співробітників міліції в бік майдану Незалежності.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", протестувальники провели під руки щонайменше п’ятьох правоохоронців від епіцентру протистояння у бік головної площі столиці.
Захоплені правоохоронці були в порваному одязі, без головних уборів, на обличчях було видно кров.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога
06:43, 14.01.2026
На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового
18:00, 08.12.2025
Акція протесту проти корупції в Києві на Майдані зібрала менше 30 учасників
13:48, 15.11.2025
Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею
20:55, 14.11.2025
Припинено міжнародний канал постачання кокаїну з Іспанії в Україну – Офіс генпрокурора
15:15, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"
16:37, 18.01.2026
Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури
16:34, 18.01.2026
На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський
15:45, 18.01.2026
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів
14:22, 18.01.2026
Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба