Близько 20 медиків Євромайдану постраждали під час силового протистояння на вул. Грушевського - медслужба
Під час силового протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вул. Грушевського в центрі Києва постраждало близько 20 медиків-волонтерів Євромайдану, повідомив керівник медичної служби Євромайдану, народний депутат (фракція "Свобода") Святослав Ханенко.
Він також зазначив, що під час силового протистояння біля стадіону "Динамо" постраждали близько 100 мітингувальників, офіційно підтверджено смерть шести осіб.
"Крім того, є ще зниклі безвісти, доля яких наразі невідома", - додав він.
С.Ханенко вказав на те, що правоохоронці під час силового протистояння порушили Женевську конвенцію стосовно медиків, які надавали допомогу іноземцям.
Він також вважає, що спроба атаки на медичний пункт, розташований на вул. Грушевського біля епіцентру протистояння, була здійснена для того, "щоб викрасти трупи загиблих протестувальників та замести сліди".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Розброньовані медики будуть призиватися до лав ЗСУ за контрактом на 1 рік, проходитимуть службу тільки на медичних посадах – Ляшко
18:05, 18.02.2025
Заброньованих медиків цивільних медзакладів може бути розброньовано за запитом Міноборони та Командування медсил
15:02, 07.02.2025
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про заборону переводити медиків на бойові посади
18:12, 05.12.2024
Військових медиків не переводять у піхоту - Генштаб ЗСУ
22:45, 01.11.2024
Військових медиків не переводять у піхоту - Генштаб ЗСУ
22:45, 01.11.2024
ОСТАННЄ
Вдячний Емманюелю Макрону за його чітке бачення – Зеленський
06:01, 06.03.2025
Припинення обміну розвідувальною інформацією позбавляє Трампа важелів впливу на Путіна – ISW
05:52, 06.03.2025
Гілі й Хегсет обговорять мирний план для України у четвер
04:04, 06.03.2025
Одна людина загинула внаслідок атаки ворожих БпЛА в Сумах – в.о. мера
03:23, 06.03.2025
Дії Трампа спонукають ЄС прогнозувати нову хвилю біженців з України - ЗМІ