США вводять санкції проти деяких громадян України - заява посольства
США у відповідь на дії проти протестувальників на Майдані в Києві вводять санкції проти деяких громадян України.
"У відповідь на дії проти протестувальників на Майдані в листопаді та грудні минулого року, посольство США скасувало візи декількох громадян України, пов'язаних із застосуванням сили", - йдеться в заяві посольства США в Україні, розміщеній на сайті дипломатичного представництва в середу.
Водночас у посольстві зазначають, що оскільки "візові справи за законами США є конфіденційними, ми не можемо коментувати індивідуальні випадки".
"Хочемо наголосити, що Державний департамент має широкі повноваження скасовувати візи на основі інформації, яка вказує на неможливість допуску отримувача візи на територію США, і ми розглядаємо подальші кроки проти тих, хто несе відповідальність за нинішнє насилля", - наголосили в диппредставництві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня
02:58, 12.12.2025
Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ
23:44, 11.12.2025
Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни
20:58, 11.12.2025
Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський
20:07, 11.12.2025
Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України
19:46, 11.12.2025
ОСТАННЄ
ППО за ніч знешкодила 64 з 80 ворожих дронів, є влучання на 8 локаціях і падіння уламків на 3
09:47, 12.12.2025
У Тернопільській області зафіксовано землетрус
09:44, 12.12.2025
Зеленський привітав військових Сухопутних військ зі святом
09:29, 12.12.2025
Ворожа атака забрала життя жителя Павлограда, ще четверо постраждали
09:27, 12.12.2025
Орбан заявив про готовність Угорщини оскаржити рішення ЄС скасувати принцип одностайності щодо "заморозки" активів РФ