У Донецьку люди спортивної зовнішності намагалися перешкодити проведенню мітингу противників влади
У Донецьку відбулися зіткнення між прихильниками нинішньої влади та представниками ВО "Свобода".
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", близько 12.00 у Донецьку мав зібратися мітинг демократичних сил біля пам'ятника Тарасу Шевченку.
Однак там на представників опозиції вже чекали близько 50 людей у спортивній формі одягу.
Після того, як близько 20 представників із прапорами ВО "Свобода" наблизилися до пам'ятника, молодики вийшли їм назустріч.
Дві сторони зупинилися одна проти одної. Одні скандували "Зека геть" "Банду геть", інші - "Фашистів геть".
Після цього кілька людей у спортивних костюмах почали ламати прапори України та ВО "Свобода". Розпочалися бійки. Судячи з усього, ніхто не постраждав. Сторони розділила міліція.
Прихильники опозиції мають намір проводити мітинг. На землі валяються флагштоки. Люди притискають до себе розірвані прапори України.
На місці перебуває близько 20 співробітників правоохоронних органів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді
11:02, 12.03.2025
Глобальна акція "Зупинимо зло" від Strichka об'єднала українців з понад 40 країн навколо підтримки України
11:30, 10.03.2025
Американські гірки з українськими паперами тривають: WIG-Ukraine підскочив на 13%, євробонди подорожчали на 2-6%
13:52, 05.03.2025
Акції Intel додають 6% на новинах про можливе залучення Nvidia і Broadcom як клієнтів
15:45, 03.03.2025
Американські гірки з українськими паперами тривають: курс акцій на WSE впав на 6-15%, євробондів – на 4-5%
12:17, 03.03.2025
ОСТАННЄ
Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України
14:02, 12.03.2025
Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку
13:57, 12.03.2025
Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва
13:49, 12.03.2025
У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер
13:37, 12.03.2025
ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"